20.11.2017 Referencje

Zadowolony Klient – Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

W ramach naszej współpracy Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak zyskała nowoczesny, przejrzysty i responsywny serwis internetowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko polskich, ale i zagranicznych Klientów, przygotowaliśmy witrynę w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Dodatkowo, strona została wyposażona w dedykowaną platformę blogową, na której umieszczane są publikacje radców prawnych i adwokatów, współpracujących z Kancelarią. Artykuły te pojawiały się między innymi na łamach prasy – dziennika Rzeczpospolita, Gazeta Prawna oraz w Internecie – ius.focus.

Projekt witryny został stworzony w oparciu o przyjazny CMS WordPress, dzięki czemu serwis jest intuicyjny i przystępny dla użytkowników. Witryna jest nowoczesna, ale jednocześnie nawiązuje do wieloletniej tradycji Kancelarii. Agencja SODOVA czuwa nad stabilnym i poprawnym działaniem platformy.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy zaproszeni przez jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce do współpracy przy tym niezwykle wymagającym projekcie.

Przeczytaj opinię Kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak o współpracy z agencją SODOVA:

Referencje Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Sodova