Kompleksowa identyfikacja wizualna Twojej kancelarii

W dzisiejszych czasach żadna kancelaria nie może funkcjonować bez odpowiedniej strategii marketingowej. Jednym z jej podstawowych elementów jest natomiast strona internetowa.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna kancelarii przyciąga klientów, wzbudza ich sympatię i zaufanie, a także świadczy o profesjonalizmie firmy i wysokiej jakości świadczonych tam usług.

kompleksowa identyfikacja wizualna kancelarii

Kancelarie rywalizują nie tylko na sali rozpraw

Od kilku lat serwis Lawyerist, zajmujący się marketingiem internetowym, tworzy ranking, w którym znajdują się najlepsze strony internetowe kancelarii prawnych. Bierze pod uwagę firmy działające na całym świecie. Specjaliści zasiadający w jury szczególną wagę przywiązują do wyglądu witryny, łatwości poruszania się po niej, responsywności oraz bezpieczeństwa. Wyróżnienie przez Lawyerist jest niezwykle prestiżową nagrodą i z roku na rok ranga konkursu rośnie, a kancelarie znajdujące się w „TOP 10” mogą liczyć na coraz większe profity. Przeglądając strony internetowe polskich kancelarii prawnych, z pewnością na wyróżnienie zasługuje nowa strona skslegal.pl. Co decyduje o jej atrakcyjności? Jak powinna wyglądać profesjonalna strona dla prawnika?

Responsywna strona internetowa

Najważniejszą cechą, którą posiadają wszystkie najlepsze strony internetowe prawników jest responsywność. Co to oznacza? Że strona jest dopasowana do urządzeń mobilnych, a zatem równie atrakcyjnie wygląda na ekranie komputera, jak i na tablecie czy smartfonie. Ten element ułatwia poruszanie się po stronie i pozwala na korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpieczeństwo w sieci

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe dla kancelarii prawnych powinny również cechować się zachowaniem podstawowych procedur bezpieczeństwa w sieci. Niezbędny w tym zakresie jest między innymi protokół SSL, czyli protokół szyfrowania informacji zbieranych i przesyłanych przez stronę.

Ciekawy design

Nie można również zapominać o tak istotnym aspekcie, jakim jest wygląd strony. Zgodnie z aktualnymi trendami najlepsze strony kancelarii prawnych powinny charakteryzować się płynnością i przestrzennością. Liczy się nie ogromna ilość tekstu, ale skuteczność jego przekazania, dodatkowo uatrakcyjniona przez tematycznie dopasowane zdjęcia.

Pożądana informacja w kilka sekund

Tworząc stronę internetową dla prawnika, należy również mieć na uwadze cel klienta. Osoba, która przegląda witrynę kancelarii prawnej z pewnością poszukuje pomocy – na przykład w uzyskaniu rozwodu, w sprawie karnej, w kwestii spadkowej. Strona powinna zostać zatem skonstruowana w taki sposób, by klient uzyskał oczekiwaną informację szybko i sprawnie.

strona dla prawnika

SODOVA jest agencją interaktywną, która zna potrzeby rynku usług prawniczych. Od wielu lat budujemy skuteczne strategie promocji. Za pomocą nowoczesnych rozwiązań, w oparciu o współczesne standardy i najnowsze trendy tworzymy inteligentne witryny. Chcesz skorzystać z naszych usług? Napisz do nas.