Agencja

Sodova to agencja interaktywna, którą tworzą ludzie z pasją. Podstawę naszego zespołu stanowią zdolni programiści, kreatywni graficy i specjaliści od marketingu internetowego. Projektujemy i wdrażamy strony www, sklepy internetowe, identyfikację wizualną i materiały promocyjne. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i ich optymalizacji SEO. Media interaktywne nie mają przed nami tajemnic.

Jesteśmy w branży od 2006 roku.
Z naszych usług korzystają m.in. kancelarie prawne oraz firmy farmaceutyczne. Tworzymy dla nich strony internetowe i dbamy o solidne, marketingowe zaplecze. Znamy się na swojej pracy, wiemy, jak zbudować wizerunek marki w internecie. Do promocji efektywnie wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingowe, content i kanały, którymi docieramy do klientów. Obsługujemy kampanie marketingowe, kreujemy narzędzia komunikacji online za pomocą marketingu szeptanego (WOMM) i content marketingu. Potrafimy łączyć kreatywne myślenie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Wykorzystujemy najnowsze technologie mobilne, aby kreacje dla marki przełożyły się na realne zyski.

W Sodovej wiemy, że podstawą biznesu, a szczególnie w tak specyficznych branżach, jakimi są usługi prawnicze czy farmacja, jest efektywna komunikacja i relacje budowane za jej pomocą. Analizujemy potrzeby klienta i możliwości pod kątem jego budżetu. Pomagamy definiować cele i słuchamy uważanie, by nadać kształt ideom. Nasze kreacje są zawsze na czas, nigdy nie przegrywamy z deadlinem.

Jako profesjonaliści, ludzie z ogromnymi pokładami pozytywnej energii i pasją do swojej pracy zrealizowaliśmy setki projektów lokalnych i zagranicznych. Jesteśmy szczególnie dumni, że mieliśmy okazję współpracować z czołowymi, polskimi kancelariami radców prawnych, adwokatów i notariuszy. Działamy dynamicznie i stale się rozwijamy w obszarze marketingu interaktywnego, realizując projekty oparte o user experience, znajdujemy kreatywne i efektywne rozwiązania. W naszej pracy podążamy za zmieniającymi się trendami, wykorzystujemy najaktualniejsze rozwiązania wizerunkowe i technologiczne. Potrafimy odnaleźć się w szybko zmieniającym się, dynamicznym świecie internetu.

Pragniesz najnowocześniejszych, mobilnych i intuicyjnych rozwiązań? Chcesz wypromować swoją stronę w internecie i stworzyć pozytywny wizerunek swojego brandu? Dobrze trafiłeś!